Siemens VERMSCHK 3VA25107HN420AA0 - 3VA25107HN420AA0
Artikelnummer: 21219417 | Fabrikantnummer: 3VA25107HN420AA0 | EAN: 4042948835838
Het productnummer van de fabrikant is 3VA25107HN420AA0. Het EAN nummer is 4042948835838. Het interne artikelnummer is 21219417.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 400 - 1000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 110 kA |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 10000 - 10000 A |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 330 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Trip alarm switch / type HP
Artikelnummer: 20785115
Fabrikantnummer: 3VA99880AB11
Siemens TOEBEHLSP 3VA9988-0BL10
Artikelnummer: 21188384
Fabrikantnummer: 3VA99880BL10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9980-0VC10
Artikelnummer: 21181436
Fabrikantnummer: 3VA99800VC10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9988-0BM10
Artikelnummer: 21220423
Fabrikantnummer: 3VA99880BM10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9980-0VC30
Artikelnummer: 21181188
Fabrikantnummer: 3VA99800VC30
Siemens TOEBEHLSP 3VA9987-0KC00
Artikelnummer: 21183871
Fabrikantnummer: 3VA99870KC00
Siemens DEURKPPSCHAK 3VA96870EK11
Artikelnummer: 21217323
Fabrikantnummer: 3VA96870EK11
Siemens DEURKPPSCHAK 3VA96870EK15
Artikelnummer: 21219779
Fabrikantnummer: 3VA96870EK15
Siemens TOEBEHLSP 3VA9988-0AA21
Artikelnummer: 21134240
Fabrikantnummer: 3VA99880AA21
Siemens Trip alarm switch / type HQ
Artikelnummer: 20785116
Fabrikantnummer: 3VA99880AB12
Siemens Leading changeover switch / type hq_el
Artikelnummer: 20785153
Fabrikantnummer: 3VA99880AA23
Siemens Position signaling switch draw-out unit
Artikelnummer: 20785331
Fabrikantnummer: 3VA99870KB00
Siemens Auxiliary switch / type hq_el
Artikelnummer: 20785346
Fabrikantnummer: 3VA99880AA13
Siemens Auxiliary switch / type HQ
Artikelnummer: 20785348
Fabrikantnummer: 3VA99880AA12
Siemens Auxiliary circuit connector plug-in unit
Artikelnummer: 20785378
Fabrikantnummer: 3VA99870KP80
Siemens Auxiliary switch / type HP
Artikelnummer: 20785661
Fabrikantnummer: 3VA99880AA11
Siemens Fixed time delay device
Artikelnummer: 20785672
Fabrikantnummer: 3VA99880BF22
Siemens Cylinder lock ronis (key number 1)
Artikelnummer: 20785696
Fabrikantnummer: 3VA99800VL10
Siemens Labeling plate for cover frame
Artikelnummer: 20784997
Fabrikantnummer: 3VA90870SX10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9504-0SB10
Artikelnummer: 22604602
Fabrikantnummer: 3VA95040SB10