Siemens Mccb_iec_fs160_100a_4p_55ka_tm_ atam - 3VA11105GF460AA0
Artikelnummer: 20785572 | Fabrikantnummer: 3VA11105GF460AA0 | EAN: 4042948824580
Het productnummer van de fabrikant is 3VA11105GF460AA0. Het EAN nummer is 4042948824580. Het interne artikelnummer is 20785572.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 4 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 55 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 500 - 1000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 70 - 100 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Verliesvermogen | 25 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens RCD-module RCD320 4P i=160a u=127-480V
Artikelnummer: 20785110
Fabrikantnummer: 3VA91140RL10
Siemens Trip alarm switch / type HP
Artikelnummer: 20785115
Fabrikantnummer: 3VA99880AB11
Siemens Side wall operator STD mounting plate
Artikelnummer: 20464952
Fabrikantnummer: 3VA91570PK51
Siemens Side wall mounted rotary operator STD
Artikelnummer: 20464954
Fabrikantnummer: 3VA91570PK11
Siemens Adapter for din-rails for MCCB and RCD
Artikelnummer: 20785021
Fabrikantnummer: 3VA91870SH20
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20785572
Fabrikantnummer: 3VA11105GF460AA0