Siemens VERMSCHK 3VA51104ED311AA0 - 3VA51104ED311AA0
Artikelnummer: 21333249 | Fabrikantnummer: 3VA51104ED311AA0 | EAN: 4042948845820
Het productnummer van de fabrikant is 3VA51104ED311AA0. Het EAN nummer is 4042948845820. Het interne artikelnummer is 21333249.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 3 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1000 - 1000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 100 - 100 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 22.8 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Labeling plate for cover frame
Artikelnummer: 20784997
Fabrikantnummer: 3VA90870SX10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9038-0LB10
Artikelnummer: 22604448
Fabrikantnummer: 3VA90380LB10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9078-0VK10
Artikelnummer: 22604453
Fabrikantnummer: 3VA90780VK10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9078-0VM10
Artikelnummer: 22604454
Fabrikantnummer: 3VA90780VM10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9078-0VM30
Artikelnummer: 22604455
Fabrikantnummer: 3VA90780VM30
Siemens TOEBEHLSP 3VA9137-0HA10
Artikelnummer: 22604475
Fabrikantnummer: 3VA91370HA10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9137-0HA20
Artikelnummer: 22604476
Fabrikantnummer: 3VA91370HA20
Siemens TOEBEHLSP 3VA9137-0LF10
Artikelnummer: 22604477
Fabrikantnummer: 3VA91370LF10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9137-0VF10
Artikelnummer: 22604478
Fabrikantnummer: 3VA91370VF10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9138-0VF30
Artikelnummer: 22604479
Fabrikantnummer: 3VA91380VF30
Siemens TOEBEHLSP 3VA9138-0VK20
Artikelnummer: 22604480
Fabrikantnummer: 3VA91380VK20
Siemens TOEBEHLSP 3VA9970-0LF20
Artikelnummer: 22604606
Fabrikantnummer: 3VA99700LF20
Siemens TOEBEHLSP 3VA9978-0AA11
Artikelnummer: 22604613
Fabrikantnummer: 3VA99780AA11
Siemens TOEBEHLSP 3VA9978-0AA12
Artikelnummer: 22604614
Fabrikantnummer: 3VA99780AA12
Siemens TOEBEHLSP 3VA9978-0AA13
Artikelnummer: 22604615
Fabrikantnummer: 3VA99780AA13
Siemens TOEBEHLSP 3VA9978-0AA22
Artikelnummer: 22604617
Fabrikantnummer: 3VA99780AA22
Siemens TOEBEHLSP 3VA9978-0AA23
Artikelnummer: 22604618
Fabrikantnummer: 3VA99780AA23
Siemens TOEBEHLSP 3VA9978-0AB11
Artikelnummer: 22604619
Fabrikantnummer: 3VA99780AB11
Siemens TOEBEHLSP 3VA9978-0AB12
Artikelnummer: 22604620
Fabrikantnummer: 3VA99780AB12
Siemens TOEBEHLSP 3VA9978-0AB13
Artikelnummer: 22604621
Fabrikantnummer: 3VA99780AB13