Siemens VERMSCHK 3VA51605ED110AA0 - 3VA51605ED110AA0
Artikelnummer: 21217185 | Fabrikantnummer: 3VA51605ED110AA0 | EAN: 4042948838631
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens vermogensschakelaar, 1 pool, nom. continustroom Iu 60A, positie aansluiting hoofdstroomcirc overig, compleet apparaat incl. beveiliging, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. spanning 415V, aansluitwijze hoofdstroomcircuit overig,
Het productnummer van de fabrikant is 3VA51605ED110AA0. Het EAN nummer is 4042948838631. Het interne artikelnummer is 21217185.
Aanvullende informatie
circuit breaker 3VA5 UL Frame 125 breaking capacity class M 35 kA @ 277 V 1-pole, line protection TM210, FTFM, In=60 A overload protection Ir=60 A permanently set short-circuit protection Ii=10 x In without connection Molded-case circuit breaker SENTRON 3V
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 1 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Nom. continustroom Iu | 60 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 60 - 60 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 600 - 600 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 5 kA |
| Nom. spanning | 415 - 415 V |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 5.13 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens VERMSCHK 3VA51605ED110AA0
Siemens TOEBEHLSP 3VA9038-0LB10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9038-0LB10
Siemens TOEBEHLSP 3VA9038-0LB10
Artikelnummer: 22604448
Fabrikantnummer: 3VA90380LB10
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product