Siemens VERMSCHK 3VA51906ED111AA0 - 3VA51906ED111AA0
Artikelnummer: 21332008 | Fabrikantnummer: 3VA51906ED111AA0 | EAN: 4042948843796
Het productnummer van de fabrikant is 3VA51906ED111AA0. Het EAN nummer is 4042948843796. Het interne artikelnummer is 21332008.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 1 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Nom. continustroom Iu | 90 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 90 - 90 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 415 - 415 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 900 - 900 A |
| Verliesvermogen | 7.13 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens TOEBEHLSP 3VA9038-0LB10
Artikelnummer: 22604448
Fabrikantnummer: 3VA90380LB10