Siemens VERMSCHK 3VA61158JT310AA0 - 3VA61158JT310AA0
Artikelnummer: 21332000 | Fabrikantnummer: 3VA61158JT310AA0 | EAN: 4042948851852
Het productnummer van de fabrikant is 3VA61158JT310AA0. Het EAN nummer is 4042948851852. Het interne artikelnummer is 21332000.
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 3 |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 150 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 60 - 150 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 90 - 1500 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 225 - 1500 A |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 29 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Sentron powermanager V4.1 ext package full license for 10 devices installation client/server web access
Artikelnummer: 23296437
Fabrikantnummer: 7KN27102CE400YC0