Siemens VERMSCHK 3VA61408HN312AA0 - 3VA61408HN312AA0
Artikelnummer: 21218402 | Fabrikantnummer: 3VA61408HN312AA0 | EAN: 4042948847602
Omschrijving
Siemens vermogensschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 3VA61408HN312AA0. Het EAN nummer is 4042948847602. Het interne artikelnummer is 21218402.
Aanvullende informatie
circuit breaker 3VA6 UL Frame 150 breaking capacity class L 150 kA @ 480 V 3-pole, line protection ETU350, LSI, In=40 A overload protection, 100% rated Ir=16 A...40 A short-circuit protection Isd=1.5...10 x Ir, Ii=12 x In without connection Molded-case cir
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 3 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Nom. continustroom Iu | 40 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 480 - 480 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 60 - 400 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 15 - 40 A |
| Verliesvermogen | 2.4 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product