Siemens VERMSCHK 3VA62105HN410AA0 - 3VA62105HN410AA0
Artikelnummer: 21219847 | Fabrikantnummer: 3VA62105HN410AA0 | EAN: 4042948857755
Omschrijving
Siemens vermogensschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 3VA62105HN410AA0. Het EAN nummer is 4042948857755. Het interne artikelnummer is 21219847.
Aanvullende informatie
circuit breaker 3VA6 UL Frame 250 breaking capacity class M 35 kA @ 480 V 4-pole, line protection ETU350, LSI, In=100 A overload protection Ir=40 A...100 A short-circuit protection Isd=1.5...10 x Ir, Ii=12 x In neutral conductor protection adjustable (OFF,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 4 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 55 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 40 - 100 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 150 - 1000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 1200 - 1200 A |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Verliesvermogen | 6.7 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product