Siemens VERMSCHK 3VA63256HL310AA0 - 3VA63256HL310AA0
Artikelnummer: 21219701 | Fabrikantnummer: 3VA63256HL310AA0 | EAN: 4042948861028
Omschrijving
Siemens vermogensschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 3VA63256HL310AA0. Het EAN nummer is 4042948861028. Het interne artikelnummer is 21219701.
Aanvullende informatie
circuit breaker 3VA6 UL Frame 400 breaking capacity class H 65 kA @ 480 V 3-pole, line protection ETU320, LI, In=250 A overload protection Ir=100 A...250 A short-circuit protection Ii=1.5...12 x In without connection Molded-case circuit breaker SENTRON 3VA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 3 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 100 - 250 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 375 - 3000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 85 kA |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 27 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product