Siemens VERMSCHK 3VA63407KL310AA0 - 3VA63407KL310AA0
Artikelnummer: 21219293 | Fabrikantnummer: 3VA63407KL310AA0 | EAN: 4042948859483
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens vermogensschakelaar, 3 polen, nom. continustroom Iu 400A, positie aansluiting hoofdstroomcirc overig, compleet apparaat incl. beveiliging, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. spanning 690V, aansluitwijze hoofdstroomcircuit overig,
Het productnummer van de fabrikant is 3VA63407KL310AA0. Het EAN nummer is 4042948859483. Het interne artikelnummer is 21219293.
Aanvullende informatie
circuit breaker 3VA6 UL Frame 400 breaking capacity class C 100 kA @ 480 V 3-pole, line protection ETU820, LI, In=400 A overload protection Ir=160 A...400 A short-circuit protection Ii=1.5...10 x In without connection Molded-case circuit breaker SENTRON 3V
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Aantal polen | 3 |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 600 - 4000 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 110 kA |
| Met tripcontact | Nee |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 150 - 400 A |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Verliesvermogen | 70 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens VERMSCHK 3VA63407KL310AA0
Siemens Sentron powermanager V4.1 ext package full license for 10 devices installation client/server web access
Siemens Sentron powermanager V4.1 ext package full license for 10 devices installation client/server web access
Siemens Sentron powermanager V4.1 ext package full license for 10 devices installation client/server web access
Artikelnummer: 23296437
Fabrikantnummer: 7KN27102CE400YC0
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product