Siemens URENTELLE 7KT5803 - 7KT5803
Artikelnummer: 21153963 | Fabrikantnummer: 7KT5803 | EAN: 4001869310985
Het productnummer van de fabrikant is 7KT5803. Het EAN nummer is 4001869310985. Het interne artikelnummer is 21153963.
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte | 36 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Frontplaat breedte | 36 mm |
| Frontplaat hoogte | 45 mm |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Frequentie ingangsspanning | 50 - 50 Hz |
| Ingangsspanning | 115 - 115 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |