Siemens URENTELLE 7KT5806 - 7KT5806
Artikelnummer: 21165540 | Fabrikantnummer: 7KT5806 | EAN: 4001869311005
Omschrijving
Siemens urenteller analoog, (bxh) 36x90mm, DIN-rail, ingangsspanning 115V, spanningstype AC, 7 digits, frequentie ingangsspanning 60Hz, beschermingsgraad (IP) IP20, beschermingsgraad (NEMA) overig, breedte in module-eenheden 2, frontplaat breedte 36mm, frontplaat hoogte 45mm, inbouwdiepte 64mm,
Het productnummer van de fabrikant is 7KT5806. Het EAN nummer is 4001869311005. Het interne artikelnummer is 21165540.
Aanvullende informatie
time counter, mechanical, 115V, 60Hz SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte | 36 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Frontplaat breedte | 36 mm |
| Frontplaat hoogte | 45 mm |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Frequentie ingangsspanning | 60 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 115 - 115 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product