Siemens AFDKRM 5TG1122-3 - 5TG11223
Artikelnummer: 21160208 | Fabrikantnummer: 5TG11223 | EAN: 4001869385945
Omschrijving
Siemens afdekraam schakelmateriaal, metaal, geel, (bxh) 90x161mm, uitvoering oppervlakte glanzend, montagerichting horizontaal en verticaal, 2 eenheden, beschermingsgraad (IP) IP20, 1 eenheden horizontaal, slagvastheid > IK10, kwaliteit aluminium, 3 modules horizontaal (bij,
Het productnummer van de fabrikant is 5TG11223. Het EAN nummer is 4001869385945. Het interne artikelnummer is 21160208.
Aanvullende informatie
DELTA miro aluminum Frame 2-fold Authentic material aluminum oxide yellow Dimensions 161x 90 mm Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with a plethora of individual design optio
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 90 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aantal eenheden | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Kleur | Geel |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 3 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 3 |
| Hoogte | 161 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Diameter boring (gaten) | 68 mm |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product