Siemens Afdekraam 3V horizontaal en verticaal crèmewit (elektrowit) ip20 - 5TG11130
Artikelnummer: 20786058 | Fabrikantnummer: 5TG11130 | EAN: 4001869334233
Omschrijving
Siemens afdekraam schakelmateriaal
Het productnummer van de fabrikant is 5TG11130. Het EAN nummer is 4001869334233. Het interne artikelnummer is 20786058.
Aanvullende informatie
DELTA miro Frame 3-fold Color titanium white Dimensions 232x 90 mm Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with a plethora of individual design options, which consummately accent
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 90 mm |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aantal eenheden | 3 |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte | 232 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Diameter boring (gaten) | 68 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Afdekraam 3V horizontaal en verticaal crèmewit (elektrowit) ip20
Artikelnummer: 20786058
Fabrikantnummer: 5TG11130