Siemens WCD 5UB2212-5 - 5UB22125
Artikelnummer: 21183986 | Fabrikantnummer: 5UB22125 | EAN: 4001869474991
Omschrijving
Siemens wandcontactdoos (schakelmateriaal)
Het productnummer van de fabrikant is 5UB22125. Het EAN nummer is 4001869474991. Het interne artikelnummer is 21183986.
Aanvullende informatie
DELTA miro SCHUKO double socket outlet 10/16A 250V with/without screw-type terminals with increased touch protection carbon metallic Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Met doorlusvoorziening | Ja |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Schakelmateriaaldiepte | 45 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7016 |
| Aantal fasen | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 45 mm |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 2 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Ja |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Kleur schakelelement | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Speciale voeding | Geen |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product