Siemens MRCD type A 230vac LCD - 5SV81016KK
Artikelnummer: 20545489 | Fabrikantnummer: 5SV81016KK | EAN: 4001869434612
Het productnummer van de fabrikant is 5SV81016KK. Het EAN nummer is 4001869434612. Het interne artikelnummer is 20545489.
| Klasse |
Verschilstroom-relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 54 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Hoogte | 85 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Diepte | 68 mm |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.02 s |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Indicatie verschilstroom | Ja |
| Functie | Voor wisselstroomnet |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 10 s |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Spanningsmeetbereik | 184 - 276 V |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | 3 - 30 mA |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Shunt release DC24-48V
Artikelnummer: 20433624
Fabrikantnummer: 5ST3031
Siemens Fault signal contact 2oe
Artikelnummer: 20433645
Fabrikantnummer: 5ST3022
Siemens Current relay DC110V+6KL.
Artikelnummer: 20456830
Fabrikantnummer: 5ST3041
Siemens Current relay DC24V+6KL.
Artikelnummer: 20456852
Fabrikantnummer: 5ST3042