Siemens MSS 3RK3 central module advanced - 3RK31312AC10
Artikelnummer: 20466742 | Fabrikantnummer: 3RK31312AC10 | EAN: 4011209684287
Omschrijving
SIRIUS, central unit 3RK3 advanced for Modular Safety System 3RK3 4/8
Het productnummer van de fabrikant is 3RK31312AC10. Het EAN nummer is 4011209684287. Het interne artikelnummer is 20466742.
Aanvullende informatie
SIRIUS, central unit 3RK3 Advanced for modular safety system 3RK3 4/8 F-DI, 1F-RO, 1 F-DO,24 V DC monitoring of AS-i devices control of 12 safe outputs on AS-Interface bus configurable using software Safety ES 45 mm width spring-loaded terminal up to SIL 3
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Met goedkeuring volgens UL | Ja |
| Met goedkeuring volgens BG BIA | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Hoogte | 113 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Stuurspanningstype 2 | DC |
| Stuurspanningstype 1 | DC |
| Geschikt voor controle van positieschakelaars | Ja |
| Geschikt voor controle van ventielen | Ja |
| Geschikt voor controle van naderingsschakelaars | Ja |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, halfgeleiders | 1 |
| Geschikt voor controle van noodstopcircuits | Ja |
| Stopcategorie volgens IEC 60204 | 0 + 1 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, met contact | 0 |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Stuurspanning 1 | 24 - 24 V |
| Stuurspanning 2 | 24 - 24 V |
| Geschikt voor controle van opto-elektronische controle-inrichtingen | Ja |
| Model | Overig |
| Met TUV goedkeuring | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product