Siemens Multi-range transf. U-I/U-I 24-240vuc - 3RS70051FW00
Artikelnummer: 20407710 | Fabrikantnummer: 3RS70051FW00 | EAN: 4047621001098
Omschrijving
Signal converter 24-240 V UC, 3-way on: 0-10 V, 0/4-20 mA off: 0-10 V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RS70051FW00. Het EAN nummer is 4047621001098. Het interne artikelnummer is 20407710.
Aanvullende informatie
Signal converter 24-240 V AC/DC, 3-way separation Input: 0-10 V, 0/4-20 mA Output: 0-10 V, 0/4 - 20 mA Screw terminal Signal converter SIRIUS 3RS70 for galvanic isolation and adjustable conversion of an analog standard signal between controller and sensors
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 17.5 mm |
| Hoogte | 93 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Aantal kanalen | 1 |
| Storingsmelduitgang | Nee |
| Galvanische scheiding tussen ingang en uitgang | Ja |
| Galvanische scheiding tussen ingangen | Nee |
| Galvanische scheiding tussen uitgang naar uitgang | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging draagrail |
| Galvanische scheiding tussen voedingsspanning en alle andere stroomcircuits | Ja |
| Diepte | 72.5 mm |
| Opgenomen vermogen | 0.5 W |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 60 °C |
| Temperatuurdrift | 0.015 %/K |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. voedingsspanning bij AC | 24 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Last | 500 - 500 Ohm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product