Siemens VERSTKR 3RS7005-2FE00 - 3RS70052FE00
Artikelnummer: 21333072 | Fabrikantnummer: 3RS70052FE00 | EAN: 4047621001265
Omschrijving
Siemens scheidingsversterker, nom. voedingsspanning bij AC 24V, nom. (meet)bedrijfsfrequentie 50 - 60Hz, nom. voedingsspanning bij DC 24Vac, 1 kanalen
Het productnummer van de fabrikant is 3RS70052FE00. Het EAN nummer is 4047621001265. Het interne artikelnummer is 21333072.
Aanvullende informatie
Separation amplifier 24 V AC/DC, 3-way separation input: 0-10 V, 0/4-20 mA; output: 0 - 10 V, 0/4 - 20mA Spring-type terminal (push-in) Signal converter SIRIUS 3RS70 for galvanic isolation and adjustable conversion of an analog standard signal between cont
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsversterker
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 93 mm |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Aantal kanalen | 1 |
| Storingsmelduitgang | Nee |
| Galvanische scheiding tussen ingang en uitgang | Ja |
| Galvanische scheiding tussen ingangen | Nee |
| Galvanische scheiding tussen uitgang naar uitgang | Nee |
| Montagewijze | Snapbevestiging draagrail |
| Galvanische scheiding tussen voedingsspanning en alle andere stroomcircuits | Ja |
| Diepte | 72.5 mm |
| Opgenomen vermogen | 0.29 W |
| Bedrijfstemperatuur | -25 - 60 °C |
| Temperatuurdrift | 0.015 %/K |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Last | 500 - 500 Ohm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product