Siemens DRUKKNOP 3SU11501BA203FA0 - 3SU11501BA203FA0
Artikelnummer: 21193310 | Fabrikantnummer: 3SU11501BA203FA0 | EAN: 4011209956414
Het productnummer van de fabrikant is 3SU11501BA203FA0. Het EAN nummer is 4011209956414. Het interne artikelnummer is 21193310.
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Kleur knop | Rood |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Breedte opening | 40 mm |
| Kleur frontrand | Overig |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Hoogte opening | 27.5 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Type knop | Paddenstoel |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Montagehouder metaal geschikt voor alle uitvoeringen
Artikelnummer: 20391817
Fabrikantnummer: 3SU15500AA100AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368692
Fabrikantnummer: 3SU19000AC810AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368629
Fabrikantnummer: 3SU19000AC160AA0
Siemens DRUKKNOP 3SU11501BA201FA0
Artikelnummer: 21185587
Fabrikantnummer: 3SU11501BA201FA0
Siemens HULPCNTB 3SU14001AA103FA0
Artikelnummer: 21186415
Fabrikantnummer: 3SU14001AA103FA0
Siemens Mushroom pushbutton 40MM red
Artikelnummer: 21193498
Fabrikantnummer: 3SU11001BA203FA0