Siemens Mushroom Pushbutton, illuminated, 22 MM, round, metal, high gloss, blu - 3SU10511AD500AA0
Artikelnummer: 23714746 | Fabrikantnummer: 3SU10511AD500AA0 | EAN: 4047621055107
Het productnummer van de fabrikant is 3SU10511AD500AA0. Het EAN nummer is 4047621055107. Het interne artikelnummer is 23714746.
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Met verlichting | Ja |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Kleur knop | Blauw |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Diameter kap | 30 mm |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Breedte opening | 30 mm |
| Kleur frontrand | Overig |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Hoogte opening | 27.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Led module blue for front plate mounting
Artikelnummer: 20390435
Fabrikantnummer: 3SU14011BB501AA0
Siemens Montagehouder metaal geschikt voor alle uitvoeringen
Artikelnummer: 20391817
Fabrikantnummer: 3SU15500AA100AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368692
Fabrikantnummer: 3SU19000AC810AA0
Siemens Ledmodule met led 24-240V blauw
Artikelnummer: 20390460
Fabrikantnummer: 3SU14011BH501AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368629
Fabrikantnummer: 3SU19000AC160AA0
Siemens Verlichte paddestoeldrukknop 30MM terugverend blauw ip69k
Artikelnummer: 20785273
Fabrikantnummer: 3SU10011AD500AA0
Siemens Led module blue
Artikelnummer: 20390471
Fabrikantnummer: 3SU14011BF501AA0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23714746
Fabrikantnummer: 3SU10511AD500AA0