Siemens SPNGSBEV 5SD7412-2 - 5SD74122
Artikelnummer: 21167107 | Fabrikantnummer: 5SD74122 | EAN: 4001869459561
Omschrijving
Siemens netoverspanningsbeveiliging, uitvoering polen 1+N/PE, netvorm TN-S. TT, DIN-rail 35mm, max. continuspanning AC 335V, 1 geleiders (excl. aarde), beschermingsgraad (IP) IP20, DIN-grootte 2 TE (Rastermaat), kortsluitvastheid (Isccr) 25kA, max. aderdoorsnede soepel 25mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 5SD74122. Het EAN nummer is 4001869459561. Het interne artikelnummer is 21167107.
Aanvullende informatie
lightning arrester type 1, 12.5 kA, lightning protection level III and IV, for 3-wire networks (L, N, PE), Uc 335/264 V AC, (L-N/N-PE), mechanical defect indication Surge protection devices for protecting against overvoltage in electrical systems. Key feat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Netoverspanningsbeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Met meldcontact | Nee |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Geïntegreerde voorzekering | Nee |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Max. aderdoorsnede soepel | 25 mm² |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| Max. continuspanning AC | 335 V |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.2 kV |
| Aantal geleiders (excl. aarde) | 1 |
| Kortsluitvastheid (Isccr) | 25 kA |
| Max. ontladingsstootstroom (8/20) | 50 kA |
| Max. overstroombeveiliging, parallelschakeling (zekering) | 160 A |
| Geïntegreerde kortsluitbeveiliging | Nee |
| Max. overstroombeveiliging, serieschakeling (zekering) | 80 A |
| Categorieën |
Netoverspanning conditionering
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product