Siemens OPBWBAK 5TG2862 - 5TG2862
Artikelnummer: 21163460 | Fabrikantnummer: 5TG2862 | EAN: 4001869308890
Omschrijving
Siemens opbouwbak inbouwschakelmateriaal, kunststof, crème, samenstelling opbouwbak, montagerichting horizontaal en verticaal, beschermingsgraad (IP) IP20, 2 eenheden, uitvoering oppervlakte glanzend, schakelmateriaaldiepte 42.5mm, slagvast, geschikt voor modulair schakelmater,
Het productnummer van de fabrikant is 5TG2862. Het EAN nummer is 4001869308890. Het interne artikelnummer is 21163460.
Aanvullende informatie
DELTA line Surface-mounting enclosure, double electrical white Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with a plethora of individual design options, which consummately accentuate
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Opbouwbak inbouwschakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 155 mm |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Vierkant |
| Transparant | Nee |
| Slagvast | Ja |
| Aantal eenheden | 2 |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Met afdekraam | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Hoogte | 84 mm |
| Met kanaalinvoering | Nee |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Diepte | 42.5 mm |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Ja |
| Kruislingse kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. hoogte | 84 mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. diepte | 42.5 mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. breedte | 155 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product