Siemens OPBWBAK 5TG2863 - 5TG2863
Artikelnummer: 21154958 | Fabrikantnummer: 5TG2863 | EAN: 4001869309927
Omschrijving
Siemens opbouwbak inbouwschakelmateriaal, kunststof, crème, samenstelling opbouwbak, montagerichting horizontaal en verticaal, beschermingsgraad (IP) IP20, 3 eenheden, uitvoering oppervlakte glanzend, schakelmateriaaldiepte 42.5mm, slagvast, geschikt voor modulair schakelmater,
Het productnummer van de fabrikant is 5TG2863. Het EAN nummer is 4001869309927. Het interne artikelnummer is 21154958.
Aanvullende informatie
DELTA line Surface-mounting enclosure, 3-fold electrical white Due to its eternally stylish shapes and a multitude of colors, our comprehensive range of DELTA products provides you with a plethora of individual design options, which consummately accentuate
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Opbouwbak inbouwschakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 226 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Vierkant |
| Transparant | Nee |
| Slagvast | Ja |
| Aantal eenheden | 3 |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Met afdekraam | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Hoogte | 84 mm |
| Met kanaalinvoering | Nee |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Diepte | 42.5 mm |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Ja |
| Kruislingse kabelgoot | Ja |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. breedte | 226 mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. hoogte | 84 mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. diepte | 42.5 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product