Siemens Output Optocoupler, 24 V DC, 1 no, spring-loaded terminals, therm. cur - 3RQ40522SM50
Artikelnummer: 26648091 | Fabrikantnummer: 3RQ40522SM50 | EAN: 4047621143538
Het productnummer van de fabrikant is 3RQ40522SM50. Het EAN nummer is 4047621143538. Het interne artikelnummer is 26648091.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Hoogte | 93 mm |
| Breedte | 6.2 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Type schakelcontact | Dubbel contact |
| Max. inschakelstroom | 2 A |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Diepte | 84.5 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 11 - 30 V |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Bedrijfsspanning bij DC | 11 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Screwdriver sirius
Artikelnummer: 20784749
Fabrikantnummer: 3RA29081A
Siemens Output Optocoupler, 24 V DC, 1 no, screw terminals, therm. current 3 A
Artikelnummer: 26648084
Fabrikantnummer: 3RQ40501SM50
Siemens Output Optocoupler, 24 V DC, 1 no, spring-loaded terminals, therm. cur
Artikelnummer: 26648085
Fabrikantnummer: 3RQ40502SM50
Siemens Output Optocoupler, 24 V DC, 1 no, screw terminals, therm. current 6 A
Artikelnummer: 26648086
Fabrikantnummer: 3RQ40521SM30
Siemens Output Optocoupler, 24 V DC, 1 no, screw terminals, therm. current 3 A
Artikelnummer: 26648087
Fabrikantnummer: 3RQ40521SM40
Siemens Output Optocoupler, 24 V DC, 1 no, screw terminals, therm. current 2 A
Artikelnummer: 26648088
Fabrikantnummer: 3RQ40521SM50
Siemens Output Optocoupler, 24 V DC, 1 no, spring-loaded terminals, therm. cur
Artikelnummer: 26648089
Fabrikantnummer: 3RQ40522SM30
Siemens Output Optocoupler, 24 V DC, 1 no, spring-loaded terminals, therm. cur
Artikelnummer: 26648090
Fabrikantnummer: 3RQ40522SM40
Siemens Output Optocoupler, 110-230 V ac/DC, 1 no, screw terminals
Artikelnummer: 26648092
Fabrikantnummer: 3RQ40531SG30
Siemens Output Optocoupler, 110-230 V ac/DC, 1 no, spring-loaded terminals (pu
Artikelnummer: 26648093
Fabrikantnummer: 3RQ40532SG30
Siemens Output Optocoupler, 24 V DC, 1 no, screw terminals, therm. current 6 A
Artikelnummer: 26648094
Fabrikantnummer: 3RQ40551SM30
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26648091
Fabrikantnummer: 3RQ40522SM50