Siemens Overload relay 10-40 A - 3RB30262VB0
Artikelnummer: 20462111 | Fabrikantnummer: 3RB30262VB0 | EAN: 4011209749214
Het productnummer van de fabrikant is 3RB30262VB0. Het EAN nummer is 4011209749214. Het interne artikelnummer is 20462111.
| Klasse |
Overbelastingsrelais elektronisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Diepte | 84 mm |
| Hoogte | 87 mm |
| Aanloopklasse | CLASS 20 |
| Montagewijze | Separate opstelling |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbaar stroombereik | 10 - 40 A |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Adapter S0 schroefaansluiting
Artikelnummer: 12279220
Fabrikantnummer: 3RU29263AA01
Siemens TOEBEHLSP 3RB3984-0
Artikelnummer: 21112955
Fabrikantnummer: 3RB39840
Siemens JOYSTCK 3SU10507BC880AA0
Artikelnummer: 21217211
Fabrikantnummer: 3SU10507BC880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507AD880AA0
Artikelnummer: 21218184
Fabrikantnummer: 3SU10507AD880AA0
Siemens Overload relay 10-40 A
Artikelnummer: 20462117
Fabrikantnummer: 3RB30262VE0
Siemens Keuzeschakelaar O-I-ii-iii wit ip69k
Artikelnummer: 21193139
Fabrikantnummer: 3SU10502AS600AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507BF880AA0
Artikelnummer: 21217393
Fabrikantnummer: 3SU10507BF880AA0
Siemens JOYSTCK 3SU10507AC880AA0
Artikelnummer: 21219145
Fabrikantnummer: 3SU10507AC880AA0