Siemens Overload relay 3-12a electronic for motor protection size S00 clas - 3RB30162SB0-ZX95
Artikelnummer: 23258177 | Fabrikantnummer: 3RB30162SB0-ZX95 | EAN: 4011209974821
Omschrijving
Overload relay 3...12 A Electronic For motor protection Size S00, Clas
Het productnummer van de fabrikant is 3RB30162SB0-ZX95. Het EAN nummer is 4011209974821. Het interne artikelnummer is 23258177.
Aanvullende informatie
Overload relay 3...12 A Electronic For motor protection Size S00, Class 20 Contactor mounting Main circuit: Screw Auxiliary circuit: Screw Manual-Automatic-Reset Reusable packaging Pack = 64 units solid-state overload relay SIRIUS 3RB3 for inverse-time del
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Overbelastingsrelais elektronisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Hoogte | 79 mm |
| Aanloopklasse | CLASS 20 |
| Montagewijze | Separate opstelling |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbaar stroombereik | 3 - 12 A |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Overload relay 3-12a electronic for motor protection size S00 clas
Artikelnummer: 23258177
Fabrikantnummer: 3RB30162SB0-ZX95