Siemens 8WH6000 verbindingsrijgklem 10MM² eendr. 6MM² meerdr. groen/geel - 8WH60000CH07
Artikelnummer: 20395939 | Fabrikantnummer: 8WH60000CH07 | EAN: 4001869471495
Het productnummer van de fabrikant is 8WH60000CH07. Het EAN nummer is 4001869471495. Het interne artikelnummer is 20395939.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Steekklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 10 mm² |
| Diepte | 42.2 mm |
| Breedte | 8.15 mm |
| Hoogte | 57.73 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20395939
Fabrikantnummer: 8WH60000CH07