Siemens AARDRGKL 8WH6000-0CN07 - 8WH60000CN07
Artikelnummer: 22604887 | Fabrikantnummer: 8WH60000CN07 | EAN: 4001869533339
Het productnummer van de fabrikant is 8WH60000CN07. Het EAN nummer is 4001869533339. Het interne artikelnummer is 22604887.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 20 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Steekklemaansluiting |
| Hoogte | 101 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 10 - 70 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 10 - 70 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 10 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 10 - 70 mm² |
| Diepte | 96.65 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |