Siemens 8WH1000 verbindingsrijgklem 4MM² eendr. groen/geel - 8WH10000CF07
Artikelnummer: 20395940 | Fabrikantnummer: 8WH10000CF07 | EAN: 4001869402970
Het productnummer van de fabrikant is 8WH10000CF07. Het EAN nummer is 4001869402970. Het interne artikelnummer is 20395940.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Hoogte | 48 mm |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 4 mm² |
| Breedte | 5.15 mm |
| Diepte | 46.85 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20395940
Fabrikantnummer: 8WH10000CF07