Siemens RIJGKLVRB 8WH1020-0CF07 - 8WH10200CF07
Artikelnummer: 21170625 | Fabrikantnummer: 8WH10200CF07 | EAN: 4001869403175
Omschrijving
Siemens verbindingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 8WH10200CF07. Het EAN nummer is 4001869403175. Het interne artikelnummer is 21170625.
Aanvullende informatie
Terminal, screw terminal, two-tier, PE/PEN terminal, 2.5 mm², green-yellow Optimized technology for your safety - only from Siemens.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Hoogte | 69.9 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 4 mm² |
| Diepte | 64.35 mm |
| Breedte | 7.72 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product