Siemens BWH1020 verbindingsrijgklem 6MM² eendr. groen/geel - 8WH10200CG07
Artikelnummer: 20395971 | Fabrikantnummer: 8WH10200CG07 | EAN: 4001869403182
Het productnummer van de fabrikant is 8WH10200CG07. Het EAN nummer is 4001869403182. Het interne artikelnummer is 20395971.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Hoogte | 69.9 mm |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 6 mm² |
| Breedte | 8.72 mm |
| Diepte | 64.45 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20395971
Fabrikantnummer: 8WH10200CG07