Siemens Phase busbar D01/D02 - 5SH5320
Artikelnummer: 20433548 | Fabrikantnummer: 5SH5320 | EAN: 4001869068404
Omschrijving
Siemens railkoper, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld)
Het productnummer van de fabrikant is 5SH5320. Het EAN nummer is 4001869068404. Het interne artikelnummer is 20433548.
Aanvullende informatie
Three-phase current busbar Fork-type terminal version, 1000mm for NEOZED fuse base D01/D02 SENTRON 5SH5 . SENTRON circuit protection devices - A safe choice.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Railkoper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Lengte | 1000 mm |
| Hoogte | 17 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Flexibel | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 120 A |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Gelamelleerd |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product