Siemens Fase-volgorderelais 230vac 4a - 5TT3423
Artikelnummer: 20048786 | Fabrikantnummer: 5TT3423 | EAN: 4001869155906
Omschrijving
Siemens fasebewakingsrelais, (hxbxd) 90x18x64mm, fasevolgordebewakingsfunctie, spanningsmeetbereik 400V, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting
Het productnummer van de fabrikant is 5TT3423. Het EAN nummer is 4001869155906. Het interne artikelnummer is 20048786.
Aanvullende informatie
5TT3
Direction of rotation monitor, 230 V AC 4A, With transparent cap Phase sequence monitor SENTRON 5TT3 for applications in commercial buildings as well as for industrial applications. SENTRON switching devices offer convenient and simple mounting and connect
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Direction of rotation monitor, 230 V AC 4A, With transparent cap Phase sequence monitor SENTRON 5TT3 for applications in commercial buildings as well as for industrial applications. SENTRON switching devices offer convenient and simple mounting and connect
| Klasse |
Fasebewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 64 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0 s |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Fasevolgordebewakingsfunctie | Ja |
| Fase-onbalansfunctie | Nee |
| Functie overspanningsdetectie | Nee |
| Functie onderspanningsdetectie | Nee |
| Fase-uitvalfunctie | Nee |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 0 s |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 0 s |
| Voedingsspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Spanningsmeetbereik | 400 - 400 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 400 - 400 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 400 - 400 V |
| Nom. (meet)schakelstroom | 3 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product