Siemens Plug-in schakelrelais - LZS:RT78726
Artikelnummer: 20785988 | Fabrikantnummer: LZS:RT78726 | EAN: 4011209674929
Omschrijving
Siemens schakelrelais, (bxhxd) 15.5x77x61.5mm, compleet apparaat met sokkel, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, schakelverhouding van de aandrijvin monostabiel, aandrijving, polarisatie gepolariseerd, beschermingsgraad (IP) IP20
Het productnummer van de fabrikant is LZS:RT78726. Het EAN nummer is 4011209674929. Het interne artikelnummer is 20785988.
Aanvullende informatie
plug-in socket for RT relay base with logical isolation, screw terminal SIRIUS relays - one range for every application.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 15.5 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 77 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Diepte | 61.5 mm |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT II |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product