Siemens Plug-In coupler, 115 V ac/DC, 1 co, spring-loaded terminals (push-in), - 3RQ41182AE01
Artikelnummer: 26648111 | Fabrikantnummer: 3RQ41182AE01 | EAN: 4047621118352
Het productnummer van de fabrikant is 3RQ41182AE01. Het EAN nummer is 4047621118352. Het interne artikelnummer is 26648111.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Hoogte | 93 mm |
| Breedte | 6.2 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Type schakelcontact | Dubbel contact |
| Max. inschakelstroom | 6 A |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Diepte | 88.5 mm |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT III |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Screwdriver sirius
Artikelnummer: 20784749
Fabrikantnummer: 3RA29081A
Siemens Plug-In coupler, 24 V ac/DC, 1 co, screw terminals
Artikelnummer: 26648100
Fabrikantnummer: 3RQ41181AB00
Siemens Plug-In coupler, 24 V ac/DC, 1 co, screw terminals, hard gold-plated
Artikelnummer: 26648101
Fabrikantnummer: 3RQ41181AB01
Siemens Plug-In coupler, 115 V ac/DC, 1 co, screw terminals
Artikelnummer: 26648102
Fabrikantnummer: 3RQ41181AE00
Siemens Plug-In coupler, 115 V ac/DC, 1 co, screw terminals, hard gold-plated
Artikelnummer: 26648103
Fabrikantnummer: 3RQ41181AE01
Siemens Plug-In coupler, 230 V ac/DC, 1 co, screw terminals
Artikelnummer: 26648104
Fabrikantnummer: 3RQ41181AF00
Siemens Plug-In coupler, 230 V ac/DC, 1 co, screw terminals, hard gold-plated
Artikelnummer: 26648105
Fabrikantnummer: 3RQ41181AF01
Siemens Plug-In coupler, 24 V DC, 1 co, screw terminals
Artikelnummer: 26648106
Fabrikantnummer: 3RQ41181AM00
Siemens Plug-In coupler, 24 V DC, 1 co, screw terminals, hard gold-plated
Artikelnummer: 26648107
Fabrikantnummer: 3RQ41181AM01
Siemens Plug-In coupler, 24 V ac/DC, 1 co, spring-loaded terminals (push-in)
Artikelnummer: 26648108
Fabrikantnummer: 3RQ41182AB00
Siemens Plug-In coupler, 24 V ac/DC, 1 co, spring-loaded terminals (push-in),
Artikelnummer: 26648109
Fabrikantnummer: 3RQ41182AB01
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26648111
Fabrikantnummer: 3RQ41182AE01