Siemens Plug-In coupler, 24 V DC, 1 co, spring-loaded terminals (push-in) - 3RQ41182AM00
Artikelnummer: 26648114 | Fabrikantnummer: 3RQ41182AM00 | EAN: 4047621118413
Het productnummer van de fabrikant is 3RQ41182AM00. Het EAN nummer is 4047621118413. Het interne artikelnummer is 26648114.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Hoogte | 93 mm |
| Breedte | 6.2 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Type schakelcontact | Dubbel contact |
| Max. inschakelstroom | 6 A |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Diepte | 88.5 mm |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT III |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens S7-1200 SB 1223 2di/2DQ 24VDC 200KHZ
Artikelnummer: 10875829
Fabrikantnummer: 6ES72233BD300XB0
Siemens S7-1200 SM 1223 16di / 16do 16di 16do relais 2a
Artikelnummer: 10517032
Fabrikantnummer: 6ES72231PL320XB0
Siemens S7-1200 SM 1222 8 do 24V DC transistor 0.5a
Artikelnummer: 10517011
Fabrikantnummer: 6ES72221BF320XB0
Siemens S7-1200 SB 1222 4DQ 24VDC 200KHZ
Artikelnummer: 10874884
Fabrikantnummer: 6ES72221BD300XB0
Siemens S7-1200 SB 1223 2 di / 2 do 2 di 24V DC/2 do 24V DC
Artikelnummer: 12773344
Fabrikantnummer: 6ES72230BD300XB0
Siemens S7-1200 SM 1223 16di / 16do 16di DC24 V si/so 16do 0.5a
Artikelnummer: 10517026
Fabrikantnummer: 6ES72231BL320XB0
Siemens S7-1200 SM 1223 8di / 8do 8di 8do relais 2a
Artikelnummer: 10517029
Fabrikantnummer: 6ES72231PH320XB0
Siemens S7-1200 SM 1222 16 do 24V DC transistor 0.5a
Artikelnummer: 10517014
Fabrikantnummer: 6ES72221BH320XB0
Siemens S7-1200 SM 1223 8di / 8do 8di DC 24 V si/so 8do 0.5a
Artikelnummer: 10517023
Fabrikantnummer: 6ES72231BH320XB0
Siemens S7-1500 DQ 32x24vdc/0.5a HF
Artikelnummer: 20308148
Fabrikantnummer: 6ES75221BL010AB0
Siemens S7-1200 SM 1226 F-DQ 4X 24VDC 2a profisafe 70 MM width
Artikelnummer: 20757592
Fabrikantnummer: 6ES72266DA320XB0
Siemens S7-1200 SM 1222 8 do relais wissel contact
Artikelnummer: 10490686
Fabrikantnummer: 6ES72221XF320XB0
Siemens S7-1500 SM522 uitg.KRT.8*24VDC
Artikelnummer: 20308070
Fabrikantnummer: 6ES75221BF000AB0
Siemens S7-1500 digitale uitgangskaart 8x24vdc failsafe
Artikelnummer: 20783320
Fabrikantnummer: 6ES75262BF000AB0
Siemens S7-1500 SM523 in-/uitg.KRT.16in 16uit
Artikelnummer: 20308077
Fabrikantnummer: 6ES75231BL000AA0
Siemens Screwdriver sirius
Artikelnummer: 20784749
Fabrikantnummer: 3RA29081A
Siemens Simatic S7-1500 digital output module DQ 16x24v DC/0.5a
Artikelnummer: 21726336
Fabrikantnummer: 6ES75221BH010AB0
Siemens Simatic S7-1200 SM 1223, di 16x24 V DC, do 16X 24 V DC sink
Artikelnummer: 23478747
Fabrikantnummer: 6ES72231BL321XB0
Siemens Simatic S7-1500 di 32 X 24 V DC / DQ 32 X 24 V DC/0.3a SNK ba 35 MM PL
Artikelnummer: 23662567
Fabrikantnummer: 6ES75231BP500AA0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26648114
Fabrikantnummer: 3RQ41182AM00