Siemens Plug-in schakelrelais nom.stuurstroomsp.230V ac 3 wiss.cont. - LZS:PT3A5T30
Artikelnummer: 20785916 | Fabrikantnummer: LZS:PT3A5T30 | EAN: 4011209674424
Omschrijving
Siemens schakelrelais, (bxhxd) 27x74x72mm, compleet apparaat met sokkel, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, 3 contacten als wisselconta, schakelverhouding van de aandrijvin monostabiel, met LED indicatie,
Het productnummer van de fabrikant is LZS:PT3A5T30. Het EAN nummer is 4011209674424. Het interne artikelnummer is 20785916.
Aanvullende informatie
plug-in relay complete unit, 3 changeover contacts, 230 V AC, LED module red, standard plug-in socket screw terminal, 3.5 mm pinning Coupling relay with plug-in relay SIRIUS LZS for galvanic isolation, contact multiplication, and switching small loads and
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 27 mm |
| Type schakelcontact | Overig |
| Hoogte | 74 mm |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Diepte | 72 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT II |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Plug-in schakelrelais nom.stuurstroomsp.230V ac 3 wiss.cont.
Artikelnummer: 20785916
Fabrikantnummer: LZS:PT3A5T30