Siemens Position Switch, plastic housing, 31 MM, device connection, twist leve - 3SE52320LK151AL6
Artikelnummer: 23602734 | Fabrikantnummer: 3SE52320LK151AL6 | EAN: 4011209895423
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Position switch, plastic housing, 31 mm, device connection, twist leve
Het productnummer van de fabrikant is 3SE52320LK151AL6. Het EAN nummer is 4011209895423. Het interne artikelnummer is 23602734.
Aanvullende informatie
Position switch Plastic enclosure according to EN 50047, 31 mm Device connection 1 x (M20 x 1.5) 1 NO/2 NC quick action contacts Twist lever, 35 mm long right/left adjustable with plastic roller 19 mm customized Twist lever mounted on cover and fixed clock
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Zwenkhefboom |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | 6 A |
| Gedwongen openend | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 3 A |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 2 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 85 °C |
| Hoogte van de sensor | 55 mm |
| Lengte sensor | 125.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Position Switch, plastic housing, 31 MM, device connection, twist leve
Siemens Cable Gland molded plastic for position switch, m20x1.5 for cable diam
Siemens Cable Gland molded plastic for position switch, m20x1.5 for cable diam
Siemens Cable Gland molded plastic for position switch, m20x1.5 for cable diam
Artikelnummer: 22713544
Fabrikantnummer: 3SX9926
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Position Switch, plastic housing, 31 MM, device connection, twist leve
Artikelnummer: 23602734
Fabrikantnummer: 3SE52320LK151AL6