Siemens Potdis-bu type P1,dark-colored pu 1 - 6ES71936UP000BP1
Artikelnummer: 22351805 | Fabrikantnummer: 6ES71936UP000BP1 | EAN: 4047623409502
Het productnummer van de fabrikant is 6ES71936UP000BP1. Het EAN nummer is 4047623409502. Het interne artikelnummer is 22351805.
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - montageframe
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 15 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Diepte | 35 mm |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Type ingangsspanning | DC |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Met inplug-modules, digitale I/O | Nee |
| Met inplug-modules, communicatiemodules | Nee |
| Met inplug-modules, centrale modules | Nee |
| Met geïntegreerde stroomvoorziening | Nee |
| Met inplug-modules, analoge I/O | Nee |
| Met inplug-modules, functie- en technologie-module | Nee |
| Met inplug-modules, overige | Ja |
| Aantal slots | 1 |
| Hoogte | 117 mm |
| Uitgangsspanning bij DC | 0 - 48 V |
| Ingangsspanning bij DC | 0 - 48 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 22351805
Fabrikantnummer: 6ES71936UP000BP1