Siemens MAGNSCHAK 3RT2016-2BG42 - 3RT20162BG42
Artikelnummer: 22619918 | Fabrikantnummer: 3RT20162BG42 | EAN: 4047621059716
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20162BG42. Het EAN nummer is 4047621059716. Het interne artikelnummer is 22619918.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 22 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 8.5 A |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen NEMA | 3.677 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 125 - 125 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Hulpcontactblok 2M+2V
Artikelnummer: 12278179
Fabrikantnummer: 3RH29112HA22
Siemens HULPCNTBL 3RH2911-2DA11
Artikelnummer: 21072758
Fabrikantnummer: 3RH29112DA11
Siemens MAGNSCHAK 3RT2016-1BG42
Artikelnummer: 21284167
Fabrikantnummer: 3RT20161BG42