Siemens Power Supply siplus PS psu100e, single-phase 48 V DC/5 A - 6AG13440SB007AY0
Artikelnummer: 23661320 | Fabrikantnummer: 6AG13440SB007AY0 | EAN: 4047618099404
Omschrijving
Power supply SIPLUS PS PSU100E, single-phase 48 V DC/5 A
Het productnummer van de fabrikant is 6AG13440SB007AY0. Het EAN nummer is 4047618099404. Het interne artikelnummer is 23661320.
Aanvullende informatie
SIPLUS PS PSU100E 48 V/5 A based on 6EP3344-0SB00-0AY0 with conformal coating, -25…+70 °C, stabilized power supply input: 120 / 230 V AC output: 48 V DC/5 A The SIPLUS extreme version protects the automation components against harsh environmental condition
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 42 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| Inbouwbreedte | 42 mm |
| 1e Secundaire spanning | 48 - 48 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 100 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Power Supply siplus PS psu100e, single-phase 48 V DC/5 A
Artikelnummer: 23661320
Fabrikantnummer: 6AG13440SB007AY0