Siemens Power Supply sitop psu100d, single-phase 24 V DC/2.2 A for wall mounti - 6EP13311LD01
Artikelnummer: 26627354 | Fabrikantnummer: 6EP13311LD01 | EAN: 4025515156192
Omschrijving
Power supply SITOP PSU100D, single-phase 24 V DC/2.2 A for wall mounti
Het productnummer van de fabrikant is 6EP13311LD01. Het EAN nummer is 4025515156192. Het interne artikelnummer is 26627354.
Aanvullende informatie
PSU100D 24 V/2.2 A stabilized power supply input: 100-240 V AC output: 24 V DC/2.2 A The single-phase PSU100D are low-cost power supplies for basic requirements. They are ideal for installation locations with limited space or for mounting in control cabine
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 82 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 99 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Vermogensafgifte | 50 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 2.2 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2.2 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 240 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 100 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Power Supply sitop psu100d, single-phase 24 V DC/2.2 A for wall mounti
Artikelnummer: 26627354
Fabrikantnummer: 6EP13311LD01