Siemens Power Supply sitop psu100p, single-phase 24 V DC/5 A in ip67 for wall - 6EP13337CA10
Artikelnummer: 23865496 | Fabrikantnummer: 6EP13337CA10 | EAN: 4025515156338
Omschrijving
Power supply SITOP PSU100P, single-phase 24 V DC/5 A in IP67 for wall
Het productnummer van de fabrikant is 6EP13337CA10. Het EAN nummer is 4025515156338. Het interne artikelnummer is 23865496.
Aanvullende informatie
SITOP PSU100P IP67 stabilized power supply input: 120/230 V AC output: 24 V DC/5 A outgoing connector: M12 L-coded The 1-phase SITOP PSU100P power supplies for wall mounting, with their rugged design and degree of protection IP67, are ideal for distributed
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 120 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Inbouwbreedte | 120 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Hoogte | 181 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Inbouwhoogte | 170 mm |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Diepte | 60.5 mm |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Vermogensafgifte | 133 W |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Power Supply sitop psu100p, single-phase 24 V DC/5 A in ip67 for wall
Artikelnummer: 23865496
Fabrikantnummer: 6EP13337CA10