Siemens Power Supply sitop psu3400, 24 V DC/ 12 V DC/8 A - 6EP31230TA000AY0
Artikelnummer: 23662529 | Fabrikantnummer: 6EP31230TA000AY0 | EAN: 4025515155539
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Power supply SITOP PSU3400, 24 V DC/ 12 V DC/8 A
Het productnummer van de fabrikant is 6EP31230TA000AY0. Het EAN nummer is 4025515155539. Het interne artikelnummer is 23662529.
Aanvullende informatie
SITOP PSU3400 12 V/8 A stabilized power supply input: 24 V DC (14…32 V) output: 12 V DC/8 A SITOP PSU3400 DC/DC converters for a stable 12 V or 24 V supply even with input voltage fluctuations. Thanks to its wide input voltage range, the SITOP PSU3400 DC/D
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwbreedte | 32 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 32 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 100 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 8 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 8 A |
| 1e Secundaire spanning | 12 - 12 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Inbouwhoogte | 200 mm |
| Vermogensafgifte | 107 W |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Power Supply sitop psu3400, 24 V DC/ 12 V DC/8 A
Siemens Redundancy Module sitop red1200, 12 V DC, 24 V DC, 48 V DC
Siemens Redundancy Module sitop red1200, 12 V DC, 24 V DC, 48 V DC
Siemens Redundancy Module sitop red1200, 12 V DC, 24 V DC, 48 V DC
Artikelnummer: 23662545
Fabrikantnummer: 6EP43467RB000AX0
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Power Supply sitop psu3400, 24 V DC/ 12 V DC/8 A
Artikelnummer: 23662529
Fabrikantnummer: 6EP31230TA000AY0