Siemens Power Supply sitop psu3400, 24 V DC/ 24 V DC/5 A - 6EP31330TA000AY0
Artikelnummer: 23662530 | Fabrikantnummer: 6EP31330TA000AY0 | EAN: 4025515155515
Het productnummer van de fabrikant is 6EP31330TA000AY0. Het EAN nummer is 4025515155515. Het interne artikelnummer is 23662530.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwbreedte | 32 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 32 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 100 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 6 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Vermogensafgifte | 130 W |
| Inbouwhoogte | 200 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens Sitop pse200u 3a 4-channel 24VDC/3a instelbaar 0.5-3a
Artikelnummer: 12434044
Fabrikantnummer: 6EP19612BA11
Siemens Sitop pse200u 3a 4-channel 24VDC/3a instelbaar 0.5-3a
Artikelnummer: 12434047
Fabrikantnummer: 6EP19612BA31
Siemens Sitop pse202u 10a redundancy module
Artikelnummer: 12434059
Fabrikantnummer: 6EP19642BA00
Siemens Sitop pse200u selectivity module 3a
Artikelnummer: 22351721
Fabrikantnummer: 6EP19612BA51
Siemens Sitop pse200u selectivity module 3a
Artikelnummer: 22351722
Fabrikantnummer: 6EP19612BA61
Siemens Sitop Sel1200 sel. module, 24VDC/8x2-10a W. com. sign. contact or diag
Artikelnummer: 23361740
Fabrikantnummer: 6EP44387FB003DX0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23662530
Fabrikantnummer: 6EP31330TA000AY0