Siemens Power Supply sitop psu3400 uni, 88-264 V ac, 18-264 V DC/24 V DC/2.5 A - 6AG13320TA007AY0
Artikelnummer: 26700807 | Fabrikantnummer: 6AG13320TA007AY0 | EAN: 4047618124908
Omschrijving
Power supply SITOP PSU3400 Uni, 88-264 V AC, 18-264 V DC/24 V DC/2.5 A
Het productnummer van de fabrikant is 6AG13320TA007AY0. Het EAN nummer is 4047618124908. Het interne artikelnummer is 26700807.
Aanvullende informatie
SIPLUS PS PSU3400 1ACDC DC 24V 2.5A based on 6EP3332-0TA00-0AY0 with conformal coating, -40…+70 °C, start up -25 °C, stabilized power supply input: 230 V AC (88…264 V) input: 24 V DC (18…264 V) output: 24 V DC/2.5 A The SIPLUS extreme version protects the
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwbreedte | 32 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 32 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 100 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2.5 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3.5 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Vermogensafgifte | 85 W |
| Inbouwhoogte | 200 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Power Supply sitop psu3400 uni, 88-264 V ac, 18-264 V DC/24 V DC/2.5 A
Artikelnummer: 26700807
Fabrikantnummer: 6AG13320TA007AY0