Siemens Power Supply sitop psu3600 dual, single-phase 2x15 V DC/3.5 A - 6EP33230SA000BY0
Artikelnummer: 23662542 | Fabrikantnummer: 6EP33230SA000BY0 | EAN: 4025515155492
Omschrijving
Power supply SITOP PSU3600 dual, single-phase 2x15 V DC/3.5 A
Het productnummer van de fabrikant is 6EP33230SA000BY0. Het EAN nummer is 4025515155492. Het interne artikelnummer is 23662542.
Aanvullende informatie
SITOP PSU3600 dual stabilized power supply Input: 120-230 V AC Output: 15 V/3,5 A 2x DC two potential-free outputs The single-phase power supply SITOP PSU3600 dual was developed as a two-voltage power supply unit with two outputs independent of each other
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 42 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Max. uitgangsstroom 2 | 3.5 A |
| Vermogensafgifte | 105 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3.5 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 15 V |
| Inbouwbreedte | 42 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3.5 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| 1e Secundaire spanning | 15 - 15 V |
| Nom. uitgangsstroom 2 | 3.5 A |
| Nom. uitgangsspanning 2 | 15 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Power Supply sitop psu3600 dual, single-phase 2x15 V DC/3.5 A
Artikelnummer: 23662542
Fabrikantnummer: 6EP33230SA000BY0