Siemens Power Supply sitop psu3600 flexi, single-phase 3-52 V DC/10 A, 120 W - 6EP33430SA000AY0
Artikelnummer: 23214419 | Fabrikantnummer: 6EP33430SA000AY0 | EAN: 4025515155478
Het productnummer van de fabrikant is 6EP33430SA000AY0. Het EAN nummer is 4025515155478. Het interne artikelnummer is 23214419.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 42 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 125 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Diepte | 135 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Max. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Inbouwbreedte | 42 mm |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 110 - 220 V |
| 1e Secundaire spanning | 3 - 52 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens Sitop pse200u 10a 4-channel 24VDC/10a instelbaar 3-10a
Artikelnummer: 12434050
Fabrikantnummer: 6EP19612BA41
Siemens Sitop pse200u 10a 4-channel 24VDC/10a instelbaar 3-10a
Artikelnummer: 20494588
Fabrikantnummer: 6EP19612BA21
Siemens Sitop inrush limiting module 100-480vac 10a max.
Artikelnummer: 20521439
Fabrikantnummer: 6EP19672AA00
Siemens Sitop pse200u 3a 4-channel 24VDC/3a instelbaar 0.5-3a
Artikelnummer: 12434044
Fabrikantnummer: 6EP19612BA11
Siemens Sitop redundancy module
Artikelnummer: 20457705
Fabrikantnummer: 6EP19613BA21
Siemens Sitop pse200u 3a 4-channel 24VDC/3a instelbaar 0.5-3a
Artikelnummer: 12434047
Fabrikantnummer: 6EP19612BA31
Siemens Sitop select 4-channel 24VDC/10a instelbaar 2-10a
Artikelnummer: 12772081
Fabrikantnummer: 6EP19612BA00
Siemens Sitop pse202u 10a redundancy module
Artikelnummer: 12434059
Fabrikantnummer: 6EP19642BA00
Siemens Sitop pse200u selectivity module 3a
Artikelnummer: 22351721
Fabrikantnummer: 6EP19612BA51
Siemens Sitop pse200u selectivity module 3a
Artikelnummer: 22351722
Fabrikantnummer: 6EP19612BA61
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23214419
Fabrikantnummer: 6EP33430SA000AY0