Siemens Power Supply sitop psu6200, single-phase 12 V DC/2 A - 6EP33217SB000AX0
Artikelnummer: 23662541 | Fabrikantnummer: 6EP33217SB000AX0 | EAN: 4025515155133
Het productnummer van de fabrikant is 6EP33217SB000AX0. Het EAN nummer is 4025515155133. Het interne artikelnummer is 23662541.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Diepte | 88 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 24 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 2 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2 A |
| 1e Secundaire spanning | 12 - 12 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 240 - 240 V |
| Inbouwbreedte | 25 mm |
| Inbouwhoogte | 200 mm |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 240 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens Sitop psu100c 12V/2a ac 100-230V (DC 110-300V) DC 12V/2a
Artikelnummer: 12433936
Fabrikantnummer: 6EP13215BA00
Siemens Logo! Inrush current limiter 1ac 100-240 V/5 A
Artikelnummer: 23602820
Fabrikantnummer: 6EP46836LB000AY0
Siemens Redundancy Module sitop red1200, 12 V DC, 24 V DC, 48 V DC
Artikelnummer: 23662545
Fabrikantnummer: 6EP43467RB000AX0
Siemens Redundancy Module sitop red1200, 12 V DC, 24 V DC, 48 V DC
Artikelnummer: 23662549
Fabrikantnummer: 6EP43477RB000AX0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23662541
Fabrikantnummer: 6EP33217SB000AX0